Aktualności

Strój damski do fitness


Więcej…

Strój damski do fitness


Więcej…

Regulamin i nowe zasady - Mistrzostwa Polski 2018 Kielce


Więcej…

II Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski w Kulturystyce i Fitness 2018 wyniki


Więcej…

KOMUNIKAT 3/2018 – UDZIAŁ W ZAWODACH MIĘDZYNARODOWCH IFBB


Więcej…


Nasza lokalizacja


Jak wybrać dobry strój do ćwiczeń?

Kobiety w każdej sytuacji przywiązują bardzo wiele uwagi do odpowiedniego stroju. Panie jasno wskazują, że bez względu na sytuacje powinien on być wygodny i jednocześnie dobrze się prezentować. Moa tutaj nie tylko o zestawach do pracy, ale również takich do noszenia na co dzień czy przeznaczonych do uprawiania sportu. Obecnie panie mają bardzo wiele możliwości pod tym względem, mogą przebierać pośród wielu dostępnych na rynku produktów, aby wybrać jak najlepiej dopasowane do swoich oczekiwań. Właściwie dobry strój do fitness to zdaniem niemal każdej pani gwarancja efektywności treningów i dobrego samopoczucia zarówno w tracie uprawiania sportu jak też później.

Jak wybrać dobry strój do ćwiczeń?

Odzież sportowa damska to bardzo wiele różnorodnych możliwości. Bardzo często panie mogą same wybierać spomiędzy dostępnych ubrań, aby stworzyć swój własny i niepowtarzalny zestaw do ćwiczeń. Często jego wybór uzależniony jest od takich czynników jak miejsce uprawiania sportu, pora roku czy na przykład preferencje każdej pani. Zazwyczaj jedną z istotniejszych części damskich zestawów do ćwiczeń są odpowiednio dobrane spodnie np https://mybaze.com/pl/spodnie-sportowe-damskie/. Można wybrać różne ich długości, zwłaszcza jeśli treningi odbywają się na świeżym powietrzu. Wówczas panująca na zewnątrz temperatura ma istotne znaczenie dla wyboru długości spodni, w okresie letnim panie preferują krótkie spodenki lub przynajmniej te o długości do kolan zamiast długich. Jeśli chodzi o górna część zestawów, to tworzą je bluzki lub odpowiednio dobrane biustonosze sportowe. Biustonosze sportowe są skonstruowane tak, aby zapewniały właściwe podparcie piersi, wiele z nich nie posiada zapięć, które mogłyby powodować otarcia w czasie uprawiania sportu. Odpowiednio dobrane materiały, z których wykonuje się takie ubrania to podstawa tego, aby posiadały one jak najlepsze właściwości.

Z czego wykonuje się odzież sportową?

W przypadku odzieży sportowej priorytetem staje się wygoda i to, aby nie krępowała ruchów. Ponadto dla ćwiczących osób ważne jest także to, aby przepuszczała ona powietrza, gdyż podczas treningów ciało dość mocno się poci. Obecnie do produkcji odzieży sportowej wykorzystuje się nowoczesne materiały, które charakteryzują się bardzo dużą przepuszczalnością powietrza i jednocześnie doskonale dopasowują się do ciała. Jeśli ktoś uprawia sporty na zewnątrz w chłodnej porze roku, wówczas może zdecydować się na odzież termiczną. Jest lekka, a jednocześnie zapewnia dużą swobodę ruchów. Jej zaletą jest również to, iż zatrzymuje ciepło, nie dopuszczając do wychłodzenia organizmu a jednocześnie przepuszcza wodę i pot, zapewniając jak największy komfort treningu. Bardzo ważne jest to, aby odzież sportowa była utrzymywana w czystości, należą ją prać najlepiej po każdym treningu, zgodnie z zaleceniami producenta. Nie powinna być prana w zbyt wysokich temperaturach, warto także sprawdzić, czy odzież może być suszona w suszarkach, jeśli ktoś zamierza z takich opcji korzystać. Stosując się do zaleceń producenta odzieży można mieć pewność, że będzie służyła bez problemu długi czas.

 

Kontakt z nami

Klub Sportowy Olimp Zabrze, 41-800 Zabrze

 

B&M Bronzers SKLEP

.............  ............

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counter Dzisiaj 67
mod_vvisit_counter Wczoraj 62
mod_vvisit_counter Tydzień 392
mod_vvisit_counter Miesiąc 1032
mod_vvisit_counter All 259859