Historia klubu Olimp

 

Historia klubu sięga połowy lat 90-tych. Już wtedy OLIMP funkcjonował w typowo komercyjnej formie zapełniając zapotrzebowanie rynku na tego typu usługi. Jednak ambicje pro sportowe właścicieli przedsięwzięcia i coraz bardziej upowszechniające się tendencje i moda na zdrową sylwetkę doprowadziły do pomysłu na powołanie do życia klubu kulturystycznego.

 

Zebranie założycielskie odbyło się w dniu 28 sierpnia 2004 roku w Zabrzu. Uczestniczyło w nim 19 osób zdeterminowanych tym zamiarem.

 

Doświadczenia wielu uczestników w organizowaniu różnych przedsięwzięć, nie tylko w dziedzinie sportu, oraz szerokie kontakty w życiu społecznym i gospodarczym zapewniały solidne podstawy nowej inicjatywy. Najlepszym dowodem tego jest trwający trzeci rok działalności połączonej z aktywnością w popularyzacji tego sportu chociażby poprzez uczestnictwo w niedawnych zawodach rangi krajowej.

 

Spora grupa młodzieży, a także osób w średnim i starszym wieku uczestniczących w zajęciach na sali treningowej, potwierdza celowość naszej decyzji.

 

Patronat P.Z.K.F i T.S.  oraz rozległe kontakty w tej dyscyplinie sportów siłowych zapewniają stałe doskonalenie kwalifikacji naszych trenerów.

 

Jerzy Szymański

 

Kontakt z nami

tel_mail

 

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj56
mod_vvisit_counterWczoraj114
mod_vvisit_counterTydzień346
mod_vvisit_counterMiesiąc1092
mod_vvisit_counterAll266828